צילום אדריכלי | צילום אדריכלות - אלונליין

צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו הדפסה על קנבס תמונות לסלון
 
צילום אדריכלי | צילום אדריכלות

צילום אדריכלי מקצועי (צילום אדריכלות) של חללים אדריכליים, תוך מתן זווית אומנותית מעניינת. הצילום מיועד לאדריכלים, מעצבי פנים, חברות בניה ונדל"ן אשר מעונינים להציג את עבודותיהם לצורכי פרסום או יחסי ציבור. בגלריה זו תוכלו לצפות במדגם מייצג של צילומים שבצענו עבור בתי מלון, חברות הייטק, משרדים, מסעדות, בארים, צילום בתים, צילום עיצוב פנים, צילום ארכיטקטורה ועוד.

קטגוריות נוספות: צילום בתי מלון, צילום מבנים והיי טק, צילום מסעדות ובארים, צילום משרדים, צילום עיצוב פנים,


P1649
P971
P970
P969
P967
P966
צילום מבני הייטק
חלל כניסה
מרפסת דקורטיבית
צילום סביבה
צילום סביבה
אמפי תאטרון
חזית מבנה הייטק
חזית מבנה הייטק
צילום חזית
צילום פנים דקורציה
מדרגות חלל פנימי
מדרגות דקורטיביות
צילומי אווירה
תקרה שקופה
תקרה שקופה ומדרגות
צילום אמנותי חלל פנימ...
מדרגות לוליניות
גשר מעבר פנימי
חדר אוכל
צילום אדריכלי
open space
חזית מבנה
חזית מבנה הייטק
פינת ישיבה במלון
לובי כניסה
חדר אוכל מלון
שולחן אוכל מלון
חדר אוכל מלון
צילום חדרי מלון
צילום בתי מלון
סלון מלון
צילומי אווירה
צילום עיצוב פנים
פנית אוכל
חדר אמבטיה
חדר אמבטיה
   
3 2 1
 
כתבות ומאמרים מענינים בתחום

מה זה עיצוב פנים?
מה זה עיצוב פנים?
כשאנו שומעים את המונח עיצוב פנים אנו מייד חושבים על איך חדרים יראו מבחינת הריהוט, האור שבו, הצבעים, החפצים. עיצוב פנים הוא בעצם התחום המעניק את התחושה, ה'נשמה' של הבית.
עיצוב חדרים
עיצוב חדרים
בדרך כל אנו לא חושבים על עיצוב חדרים. זהו נושא שאנו מתחילים לחשוב עליו רק כשאנו מהרהרים בביצוע שיפוץ בבית או מעבר לבית אחר.
עיצוב בתים
עיצוב בתים
עיצוב בתים הוא נושא בעל חשיבות אדירה, היות וזה משפיע על הדיירים המאכלסים את הבית. עיצוב הבית מתקשר לצבעים, המראות, הריהוט, הקירות ואף מבנה החלונות. לכל אלו השפעה משמעותית על מצב רוחנו. לעתים קרובות מבלי שנהיה כלל מודעים לכך.
כיצד לחפש מעצב פנים?
כיצד לחפש מעצב פנים?
החלטתם לשפץ את הדירה ומתחילים לחפש אחר מעצב פנים או מעצבת פנים העונים לדרישותיכם, הן מבחינת המטרה, מיקום, הסגנון ואם מבחינת התקציב.
לימודי אדריכלות
לימודי אדריכלות
החלטתם שאתם רוצים ללמוד אדריכלות. מהן דרישות הקבלה של לימודי אדריכלות? מה נדרש מכם במהלך לימודי אדריכלות? והאם אתם רוצים ללמוד אדריכלות בארץ או בחו"ל? האם אתם רוצים ללמוד לתואר או שמא אתם מעוניינים להיות הנדסאי אדריכלות?
מה זה בעצם אדריכלות ועיצוב פנים? האם זה אותו דבר?
מה זה בעצם אדריכלות ועיצוב פנים? האם זה אותו דבר?
לכאורה, כשאנו חושבים על אדריכלות אנו תופסים תחום זה כנפרד לחלוטין מעיצוב פנים, אך היות ולא ניתן להפריד את חיצוניות הבניין מפנימיותו, הרי ישנו דימיון בין אדריכלות ועיצוב פנים. תפקיד האדריכל היא לתכנן ולעצב את הבניין לפרטיו כשהוא עושה שימוש ביצירתיות בשילוב עם ידע טכני.
אדריכלות פנים
אדריכלות פנים
אדריכלות פנים אף ידועה בשם עיצוב פנים. השם הלועזי של אדריכלות פנים הוא אינטקטורה. זהו תחום המתמחה בשינוי ותכנון של החללים הפנימיים בתוך בניין. זהו תחום אשר התפצל מתוך האדריכלות. מהמאה ה-20 הוא תחום נפרד מהאדריכלות. לעומת אדריכלות פנים אשר מתמחה בעיצוב ותכנון פנים החללים של מבנה, האדריכלות עוסקת בתכנון של מבנים שלמים.
אודות הסטודיו
צילום מקצועי |  מפת האתר