צילום סטודיו - צילום סטודיו מקצועי
צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו הדפסה על קנבס תמונות לסלון


צילום סטודיו מקצועי

צילום בסטודיו מאפשר להגיע לאיכות ולדיוק שקשה להתקרב אליהם מחוץ לכותלי סטודיו לצילום. התאורה, התפאורה, הצלם המקצועי והאווירה – עושים את כל ההבדל.

לפני שנים רבות, כשמצלמות היו עניין יקר ונדיר, היה נהוג לקחת את בני המשפחה אחת לשנה לצילום סטודיו. צילום סטודיו היה הדרך היחידה לתעד את החיים בצורה איכותית, ועד היום ניתן לראות בבתים רבים צילומי סטודיו בשחור לבן שצולמו לפני עשרות רבות של שנים. באותם ימים נהוג היה להתלבש ולהתגנדר במיוחד עבור צילום הסטודיו, במהלכו היו מאורגנים בני המשפחה בסידור ישיבה מיוחד כשבסטודיו לצילום יכלו המשפחות לבחור בין רקעי צילום שונים ותאורה מתאימה. תמונות מצילומי סטודיו היו משמשות בני משפחה לשם זיכרון, לעיטור בתיהם וכן לשליחה לבני משפחה וחברים – למשל לצד ברכות לשנה טובה.


צילום בסטודיו – גם היום
גם כיום, כאשר לכל אחד כמעט מצלמה דיגיטלית, יש עדיין מקום לצילום בסטודיו. לאיכות שאפשר להשיג בסטודיו לצילום - אין תחליף. סטודיו לצילום בנוי בצורה מיוחדת כדי לאפשר זוויות צילום נכונות ותאורה מדויקת ומגוונת שחיונית ביותר לצילום איכותי וליצירת תמונות ברמה גבוהה. בכל סטודיו לצילום תוכלו למצוא שפע של ציוד צילום מקצועי ואיכותי, שלא ניתן להשתמש בו בצילומים שנערכים מחוץ סטודיו לצילום. סטודיו לצילום מופעל על ידי צלם מקצועי ובעל ניסיון רב, שיודע כיצד לעשות שימוש נכון בסטודיו לצילום ולהוציא את המרב מציוד הצילום שברשותו - על מנת לייצר את התוצאה המקווה - צילומים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שיטיבו ללכוד את האווירה המבוקשת.

איכותם הגבוהה של צילומים שנעשים בסטודיו לצילום מושגת בין השאר בזכות השימוש באביזרי תאורה רבים, שמאפשרים לייצר משחקי אור וצל ולשוות לתמונה כל מראה רצוי. בזכות משחקי התאורה שניתן לבצע בסטודיו לצילום אפשר ליצור אווירת יום או ערב, חוץ או פנים, וכן להחמיא לכל אדם. השימוש בפלאשים מקצועיים, וכמו כן ברקעים שונים בעת הצילום - מאפשר להשיג בסטודיו לצילום תמונות שלא ניתן לצלם בשום מקום אחר. בסטודיו לצילום ניתן לבנות כמעט כל סט – מערך חיצונישיתאים לתמונה. צילום בסטודיו מאפשר יצירת תמונות מחמיאות ומוצלחות בכל תפאורה: בסלון ביתי כביכול, במטבח, בשדה מוריק או במשרד – וזאת, מבלי ההפרעות וההסחות הקיימות במקומות אלו.


צילום בסטודיו – לא רק לדוגמנים ודוגמניות
תעשיות רבות משתמשות בצילומים שנעשים בסטודיו לצילום. בראשן תעשיית האופנה כמובן. מרבית התמונות שאתם רואים בקטלוגים שונים, בין אם מדובר בקטלוגים לבגדים, לתכשיטים, לנעליים או לאביזרי אופנה אחרים - כולם נעשים בסטודיו לצילום שמאפשר להגיע לתוצאות מרהיבות ביופיין, כפי שמוכיחים קטלוגים בהם כולנו נתקלים יום יום. על צילומי אופנה להפגין איכות, סגנון וארגון שניתן להשיג רק בסטודיו לצילום. אנשי תעשיית האופנה משתמשים בצילומים בסטודיו לא רק כדי לתעד את גזרתם המצודדת של דוגמנים ודוגמניות, אלא ראשית כל כדי לשוות למוצרים שהם מייצרים ומשווקים את המראה המוצלח ביותר, ותוצאה זו מוצגת בהצלחה בצילום בסטודיו.

גם עולם המגזינים נוהג להשתמש בשירותים של סטודיו לצילום, בבואו לצלם תמונות לכתבות מגזין. בניגוד לעיתונות הרגילה מגזינים מודפסים על נייר איכותי ובכל כתבה מושקע זמן רב יותר. לכל כתבה נהוג לצלם צילום איכותי, במיוחד כאשר מדובר בראיונות. במקרה הזה נהוג לקחת את המרואיין לסטודיו לצילום - ולערוך לו שם סדרת צילומים איכותית. גם תעשיות הפרסום והשיווק משתמשות בצילומים בסטודיו – וכדי לשווק מוצר בקמפיין נהוג לתעדו בסטודיו לצילום על מנת לשוות לו את המראה המחמיא ביותר ולתאר את שימושי השונים.

אולם לא צריך להיות דוגמן, דוגמנית או מרואיין בכתבת שער בעיתון כדי ליהנות מיתרונות הצילום בסטודיו. גם אתם יכולים, אם חשקה נפשכם בצילום איכותי שלכם או של קרובים, להצטלם בסטודיו לצילום ולצלם תמונות דיוקן איכותיות שלכם או של הקרובים לכם. אם ברשותכם פריט, חפץ, מוצר או יצירה שברצונכם לתעד – כבדו אותם בצילום בסטודיו. אלו יאפשרו לכם לתעד את עצמכם ואת האהובים עליכם בצורה המדויקת והאיכותית ביותר, ובהזדמנות, יאפשרו לכם לחוש ככוכבים ליום אחד.

כאן באתר תוכלו למצוא מידע והפניות לבתי סטודיו לצילום ברחבי הארץ, ולהזמין צילום בסטודיו שיסייע לכם לתעד את עצמכם באיכות שאין שנייה לה. גלשו והצטלמו!

אודות הסטודיו
צילום מקצועי |  מפת האתר