מאמרים - צילום במאה העשרים ואחת
צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו צלם צלמים


צילום במאה העשרים ואחת

לצלם אירוע, מוצר, מזון וכל צילום מקצועי אחר, זו אומנות ואת האומנות כדי להשאיר למקצועניים שיודעים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

על קצה המזלג של תולדות הצילום
הצילום עצמו התגלה בשנת 1839 והוצג לראשונה לפני האקדמיה הצרפתית למדעים על ידי פרנסואה ארגו, מאז ועד היום העולם התקדם, הטכנולוגיה השתפרה וכיום אפשר לראות את מרבית מצילומי הסרטים על גביי מסכי פלאזמה ואל.סי.די בטכנולגית HD, שהכניסה לתמונה חיים ומשמעות לכל סרט שמוקרן. טכנולוגית הצילום כיום היא ברמה גבוהה מאוד וניתן לראות כבר את השילוב של צילום התלת מימד שהולך ותופס תאוצה עם השנים.

ללמוד לצלם
על המושגים עומק שדה, חשיפה, מיקוד, זום וקומפוזיציה, שמעתם פעם...?
לאלו שעובדים במקצוע המונחים האלו זה כבר חלק מהיום יום, אבל לאלו שרוצים לדעת קצת ויותר על מה אומר כל מושג ואיך ניתן להתחיל ולצלם בצורה המקצועית ביותר, ולא רק במצלמה הדיגיטלית הפשוטה יחסית, שמצויינת לאלו שיוצאים לחופשה ורוצים לחזור עם חווית בתוך האלבום, בארץ יש מכללות וקורסים ברמה גבוהה אשר דואגים שכל צלם יהפך מחובבן לצלם מקצועי ואיכותי, מרבית מהסטודנטים שלומדים במוסדות הלימוד שמלמדות צילום מקצועי, נעזרים במלגות לימודים שנותנים אויר לנשימה בין תמונה לתמונה.

האלבום שלך נמצא על המחשב
מי ידע שלפני 20 שנה נוכל לייצור על גביי המחשב אלבום תמונות מקצועי שילך איתנו לכל החיים, כיום ישנם ספריות תמונות רבות שמסתובבות להם ברשת האינטרנט, שבהם ניתן לאגור את התמונות אותם צילמתם ולשמור אותם, את התמונות הנמצאות  שלכם באינטרנט אפשר לפרסם ברחבי הרשת, לאפשר לגולשים להוריד את התמונות בחינם ו...אפילו למכור אותם לאלו שרוצים לעשות קצת כסף באינטרנט כהכנסה נוספת, כיום ניתן לראות רשתות חברתיות המאפשרות לגולש כחלק מהשימוש לשמור תמונות ולהציגם כגון: פייסבוק, פיקסא השייכת לגוגל ופליקר השייך ליאהו. אז כבר אין צורך להסתובב עם אלבום תמונות שדי כבד ומסורבל, כי הכל נמצא על המחשב הנייד של החברות הגדולות בעולם כגון: אזוזס, LG, סימנס, טושיבה ועוד רבים וטובים.
אודות הסטודיו צלם צלמים
צילום מקצועי |  מפת האתר |  Wall Art |  אודות