מאמרים - הדפסה על בד קנבס
צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו צלם צלמים


הדפסה על בד קנבס

לאחרונה, תופעה של רכישה של ציורים באמצעות רשת האינטרנט צברה תאוצה גדולה בקרב בני הנוער. בעבר, לא היו קיימים אתרים ישראלים שאפשרו דפדוף אלקטרוני בין מספר ציורים שקיימים במאגר עצום של תמונות ברשת.

לאחרונה, תופעה של רכישה של ציורים באמצעות רשת האינטרנט צברה תאוצה גדולה בקרב בני הנוער. בעבר, לא היו קיימים אתרים ישראלים שאפשרו דפדוף אלקטרוני בין מספר ציורים שקיימים במאגר עצום של תמונות ברשת. כיום למעשה, ניתן לבצע את כל התהליך באינטרנט, ללא הצורך בנסיעה לחנות מסוימת שם ניתן לקנות את התמונות מודפסות ישירות על בד קנבס. באינטרנט ניתנת לבני הנוער הבחירה המלאה – איזו תמונה ברצונם להדפיס, על איזה בד יודפס ובאיזה גודל כאשר כל המאפיינים הללו משפיעים באופן ישיר על מחירה של התמונה. באמצעות האתר ניתנת האפשרות של הדפסה על בד קנבס של התמונות.

אתרים ישראליים המאפשרים רכישה מקוונת של ציורים על גבי הרשת לרוב רוכשים את זכויות היוצרים על התמונה (אלא אם כן מדובר ביצירת אומנות יקרה) ובכך מורשים למכור את היצירה לכל קהלי היעד ובין היתר להציע שירות של הדפסה על בד קנבס של התמונה. ציור אשר מודפס על בד קנבס יוצא איכותי יותר מציור אשר מודפס על נייר צילום רגיל. הדפסה על בד קנבס היא הדפסה איכותית הדורשת מדפסת מיוחדת שעלותה יקרה ומסתכמת בכמה עשרות אלפי שקלים. לכן הדפסה על בד קנבס נחשבת להדפסה האיכותית ביותר של ציורים.

כיום מומלץ לרכוש ציורים מאתרי אינטרנט בישראל. בהזמנת ציורים רבים האתרים אינם גובים דמי משלוח עבור שליחת התמונות לביתכם והמחיר באתר יהיה כמעט תמיד זול יותר מהמחיר בחנויות אשר מוכרות ציורים בהדפסה על בדי קנבס במחירים מופקעים.
אודות הסטודיו צלם צלמים
צילום מקצועי |  מפת האתר |  Wall Art |  אודות