מאמרים - אלבום תמונות דיגיטלי
צלמים   צילום מקצועי
אודות הסטודיו צלם צלמים


אלבום תמונות דיגיטלי

כאשר החגים מתקרבים אנחנו שוב מוצאים את עצמנו עומדים חסרי אונים וחושבים על כמות הזמן והכסף שנצטרך להוציא רק כדי למצוא מתנות שיתאימו לכל בני המשפחה.

אין ספק שמדובר במשימה מייגעת, המצריכה גם הסתובבות בקניונים עמוסים לעייפה, בדרך כלל גם עם הילדים הקטנים שלנו שרוצים לקנות אלף ואחד דברים אחרים וממש אין להם סבלנות להיכנס לחנויות מתנות ולהתחיל לבחור מתנה וגם בזבוז מיותר של כספים שכלל לא התכוונו להוציא. 

מה היה קורה אילו ידעתם שאתם יכולים לבחור מתנה אחת, שלא רק תתאים לכולם, אלא שבטוח תמצא חן ותיצור אפקט חיובי ואווירה משמחת בכל בית שבו תתארחו במהלך החגים. והדבר הכי חשוב, המתנה הזו לא צריכה יציאה לקניונים ובזבוז של שעות על גבי שעות בחיפוש אחר מתנות שבסתר ליבנו אנחנו יודעים שהן חסרות תועלת וישנם סיכויים טובים לכך שמתנות אלו יגיעו בסופו של דבר עמוק בתוך הארון של הדודה מרים.

אלבום תמונות דיגיטלי הוא המתנה האולטימטיבית לבני המשפחה הקרובים והרחוקים, האלבום תמיד מעלה חיוך נוסטלגי ואפשר לעצב אותו במגוון רחב של סגנונות ולשנות את התמונות שבתוך האלבום כך שכל מתנה של אלבום תמונות דיגיטלי תראה כמתנה ייחודית ומקורית.

תהליך הפקת אלבום תמונות דיגיטלי הוא תהליך מהנה ופשוט, אתם מורידים את תוכנת עיצוב האלבום מהאינטרנט, מכניסים לתוכה את התמונות שבחרתם, בוחרים את העיצוב שהכי מתאים לאירוע וזה הכול, תוך מספר ימים אלבום התמונות המודפס מגיע ישירות לביתכם עם שליח.

אלבום דיגיטלי מעוצב הוא מסוג המתנות שתמיד קולעות בול, הוא מתנה עד כדי כך מוצלחת ששמעתי על משפחה שהפכה את המתנה הזו למסורת, כך שבכול שנה, בראש השנה הם מארגנים אלבום תמונות דגיטלי משפחתי, אשר מרכז בתוכו את התמונות הנבחרות של אותה שנה, האלבום מוצג בארוחה המשפחתית והוא גורם לנוסטלגיה לצוף למעלה ולכל בני המשפחה להרגיש את אווירת החג המשפחתית.

אודות הסטודיו צלם צלמים
צילום מקצועי |  מפת האתר |  Wall Art |  אודות